Kurumsal

Çağdaş Yangın Firması Türkiye 'nin dört bir yanındaki yangın söndürme firmalarının yangın söndürme cihazı ekipmanlarının tedarikçiliğini yapmaktadır.

Firmamız İbrahim Leventerler tarafından Adana şehrinde kurulmuştur. Kuruluşundan sonra Adana 'da yangın söndürme firmalarına yangın söndürme cihazı ekipmanları ve yedek parçaları sağlayan firmamız Adana 'da lider firma konumuna ulaştıktan sonra hedefini Türkiye Yangın Söndürme Cihazı Ekipmanları piyasası olarak belirlemiştir. Bu yolda hatırı sayılır bir mesafe kaydeden firmamız bundan sonraki hedefini yurt dışı yangın söndürme cihazları piyasası olarak belirlemiştir.

ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olan firmamız ürünlerinde sıfır hatayı hedeflemiştir. Kurulduğu günden beri tedarik ettiği bütün yangın söndürme ekipmanları TSE kalite belgesi alarak kalitesini belgelendirmiştir. ISO 9001:2008 Kalite Belgeli yangın söndürme ekipmanları tedarik eden yangın sektörünün en geniş kapsamlı yangın ekipmanları tedarikçi firması olarak gelişimini sürdürmeye, yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları satışı alanında faaliyet gösteren lider kuruluş olmaya devam etmektedir.

Ürünlerimizi iç ve dış piyasada daha iyi tanıtmak, daha fazla sayıda kurum ve firmaya hitap edebilmek ve müşteri yelpazesini genişletmek amacıyla yurt içi ve yurtdışı fuarlarına katılmaya özen gösteren firmamız bunun yanı sıra sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

Sektörde var olmak ve varlığımızın devamlılığını sağlamak en temel amacımızdır. Ürünlerimizde kalite, seçenek ve uygun fiyat üçgeninde zamanında üretim ve teslimat politikamızın esasıdır. Sizde bu üstün hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. Yangınsız ve mutlu günler için yangın söndürme firmalarına yedek parça tedarik etmeye devam edeceğiz.